Pogoda

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Petycje-Sprawozdania

pap ico

new-logo

psplogopolicja

lgd dolinakom

zip

tl

POLECAMY

stawy i lasy 

Bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości pozyskania środków unijnych!

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza do skorzystania
z bezpłatnych konsultacji w ramach Mobilnego Punktu Informacji, które odbędą się 29 stycznia 2014 r. w Miliczu w Starostwie Powiatowym w godz. 10.00-14.00. W trakcie dyżuru konsultanta, będzie można dowiedzieć się o aktualnych możliwościach pozyskania wsparcia z funduszy europejskich.

 

 

Podczas Mobilnego Punktu Informacji, osoby zainteresowane będą mogły dowiedzieć się, czy planowany projekt kwalifikuje się do wsparcia z funduszy europejskich oraz jakie są zasady uzyskania dotacji bezzwrotnej (w związku z konkursem w ramach RPO WD, szczególnie zapraszamy mikro, małych i średnich przedsiębiorców prowadzących działalność powyżej 2 lat). Konsultant przedstawi również ofertę pożyczek i poręczeń, finansowanych ze środków europejskich, a dostępnych na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej. Udzieli również informacji na temat podstawowych zasad rozliczania dotacji i realizacji projektu dofinansowanego ze środków europejskich.

 

Z usług w ramach Mobilnego Punktu Informacji mogą skorzystać wszyscy zainteresowani tematyką dotacji z Unii Europejskiej, a w szczególności osoby fizyczne planujące rozpoczęcie działalności gospodarczej oraz przedsiębiorcy. Konsultacje są bezpłatne.

 

Mobilny Punkt Informacji zostanie zorganizowany w Miliczu, w siedzibie Starostwa Powiatowego – sala konferencyjna, ul. Wojska Polskiego 38, w dniu 29 stycznia 2014 r., godz. 10.00 - 14.00.