Konwent Powiatów Województwa Dolnośląskiego

W dniu dzisiejszym Starosta Milicki Grzegorz Duda oraz Geodeta Powiatowy Rafał Ławniczak uczestniczyli w posiedzeniu Konwentu Powiatów Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu. Podczas konwentu odbywa się także XVIII Zgromadzenie Związków Powiatów Województwa Dolnośląskiego podczas, którego wybrany zostanie Przewodniczący Zgromadzenia, Wiceprzewodniczący oraz przedstawiona zostanie opinia RIO i uchwała w sprawie udzielenia absolutorium ZPWD za 2018 r.  Po zakończeniu posiedzenia samorządowcom przedstawiona zostanie prezentacja nowego systemu budowy boisk piłkarskich ze sztuczną nawierzchnią w systemie Moduliq - Tilea Floor Systems oraz systemu budowy hal pneumatycznych - zadaszenia boisk typu ORLIK.