VI Konwent Powiatu Milickiego

W dniu wczorajszym odbył się VI Konwent Samorządów Powiatu Milickiego. Podczas Konwentu Samorządowcy Powiatu Milickiego spotkali się z Marszałkiem Województwa Opolskiego Andrzejem Bułą, który przedstawił założenia wsparcia Funduszami Europejskimi w perspektywie na lata 2021-2027. Podczas spotkania włodarze powiatowych samorządów zapoznali się z systemem zarządzania funduszami i udzielania wsparcia w województwie opolskim. Przedstawiono główne cele polityki i założenia podziału środków unijnych. W spotkaniu uczestniczyli Starosta Milicki Grzegorz Duda, Wicestarosta Sławomir Strzelecki, Burmistrz Gminy Milicz Piotr Lech, Wiceburmistrz Łukasz Rokita, Wójt Gminy Krośnice Andrzej Biały, Burmistrz Gminy Prusice Igor Bandrowicz, Sekretarz Gminy Cieszków Władysław Szydełko, Radny Sejmiku Dolnośląskiego Ryszard Lech oraz kierownicy i pracownicy Starostwa Powiatowego w Miliczu.