Komisja Bezpieczeństwa i Porządku

W dniu dzisiejszym o godz. 10.00 odbyła się Komisja Bezpieczeństwa i Porządku, w której uczestniczyli:
Starosta Grzegorz Duda, Powiatowy Inspektor Weterynarii Józef Witek, Radny Powiatu Marek Warkocz, Komendant Powiatowy PSP Tomasz Kopeć, Komendant KPP Arkadiusz Sworowski, Przedstawiciel Urzędu Miejskiego w Miliczu Agata Kondratowicz, Przedstawiciel Urzędu Gminy w Cieszkowie Władysław Szydełko, Przedstawiciel Urzędu Gminy w Krośnicach Iwona Nawrot, Dyrektor PSSE Józef Nowak, Przedstawiciel Powiatowego Centrum Zarządzania Kryzysowego Konstancja Jeziorska. Podczas obrad zapoznano się z informacją w zakresie sytuacji kryminalno-porządkowej oraz oceny stanu bezpieczeństwa ochrony p/pożarowej na terenie powiatu milickiego w 2019 r., podsumowano działania "Bezpieczne Ferie".