Obchody 100-lecia Publicznych Służb Zatrudnienia

Dnia 28.01.2018 r. miały miejsce lokalne obchody jubileuszu połączone z obchodami Dnia Pracownika Publicznych Służb Zatrudniania. Wzięli w nich udział: Starosta Milicki - Grzegorz Duda, Wicestarosta Milicki - Sławomir Strzelecki, Przewodniczący Rady Powiatu Milickiego - Marek Sierpiński, wieloletnia Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy - Maria Bienkiewicz, emerytowani pracownicy oraz obecna kadra naszego urzędu.
W trakcie uroczystości wyświetlony został film okolicznościowy z okazji 100-lecia PSZ oraz zaprezentowany krótki rys historyczny, także w odniesieniu do naszego urzędu. Ponadto podsumowana została działalność urzędu w roku 2018. Uczestnicy obejrzeli także, przygotowaną z tej okazji, kronikę urzędu w postaci multimedialnej fotogalerii.
Starosta Milicki wręczył kadrze kierowniczej pamiątkowe dyplomy za wkład w rozwój Publicznych Służb Zatrudnienia w powiecie milickim, Wicestarosta - emerytowanym pracownikom, a Przewodniczący Rady Powiatu obecnym pracownikom naszego urzędu.