Walne Zgromadzenie Spółek Wodnych

Spotkanie odbyło się w dniu 12.04.2018 r., w Restauracji „Parkowa” w Miliczu. Na Walnym Zgromadzeniu obecni byli przedstawiciele gmin i powiatów,  należących do Rejonowego Związku Spółek Wodnych w Miliczu. Powiat Milicki reprezentował Wicestarosta Grzegorz Duda oraz kierownik Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Waldemar Mierzwa. Na spotkaniu tym omówiono rok 2017, przeanalizowane zostały wykonane zgodnie z założonym planem roboty konserwacyjne na urządzeniach melioracji szczegółowych oraz przyjęto plan pracy na rok 2018. Przedstawione zostało sprawozdanie Komisji Rewizyjnej RZSW i Zarządu, który otrzymał absolutorium za rok sprawozdawczy. Wicestarosta Grzegorz Duda podziękował za dotychczasową współpracę oraz przedstawił plan dofinansowania działalności RZSW na terenie powiatu milickiego w 2018 r. Walne Zgromadzenie RZSW zakończyła dyskusja uczestników oraz podjęte przez nich uchwały i wnioski.